Medzinárodná výstava železničných modelov – Modellbahn 2010

Každé dva roky sa koná v Kolíne nad Rýnom Medzinárodná výstava železničných modelov  – Modellbahn 2010 (18 – 21. November 2010).

 

Zhruba 200 vystavovateľov prezentovalo svoje produkty v roku 2008 z celého sveta a zaujali cez 70.000 návštevníkov rozsiahlym sortimentom.

 

Messe Sinsheim GmbH, známy ako organizátor „Faszination Modellbau“ a „Echtdampf-Hallentreffens” je organizátorom Modellbahn 2010 v Kolínskom výstavisku.

 

IMA_2010

 

V tomto ročníku sa kladie dôraz na dodatočné programy ako napr . „von der Schiene auf die Straße“, kde búdu ukážky rôznorodých cestných parných strojov, ktoré spestria  celu výstavu a prilákajú aj  nadšencov týchto stojov.

Po prvýkrát budú všetci vystavovatelia ponúkať svoje produkty aj na priamy predaj, čo priláka ešte viac návštevníkov. Tento zámer je dobrým krokom pre budúce generácie, aby si pôžitok z výstavy zobrali aj so sebou, nákupom potrieb alebo vlakových setov z bohatej ponuky vystavovateľov z celého sveta.

 

mb1

 

„Štvoritá zábava pre celú rodinu.“(“Vierfacher Spaß für die ganze Familie”) – vstupenka na štyri atraktívne atrakcie je ďalším lákadlom pre rodiny, ktorá obsahuje:

“Internationale Modellbahn-Ausstellung Köln” (Halle 4.1) vytvára spolu s “Kölner Echtdampf-Treffen” (Halle 4.2), “LEGO Fanwelt Deutschland” (Halle 5.1) a kreatívnom výstavisku „Mein Steckenpferd“ (Halle 5.2) – táto štvorica atrakcií sa postará o skvelé zážitky ako pre deti tak aj pre dospelých návštevníkov.

You may also like...