Medzinárodné majstrovstá Slovenska v jazde na pákových drezinách

Občianske združenie ČANGO Vás týmto pozýva na šiesty ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v jazde na pákových drezinách. Táto, na Slovensku ojedinelá akcia, sa bude konať dňa 14. 9. 2013 na trati Piešťany – Vrbové so štartom vo Vrbovom.

Samotné súťaženie bude už tradične prebiehať v dvoch disciplínach.

Disciplíny sa líšia v dĺžke trate a počte členov družstiev.  V šprinte na trati dlhej 300 m sa zúčastnia štvorčlenné družstvá a jazdy na 8 000 m dlhej trati šesťčlenné družstvá. Súťažiacim musí byť minimálne 16 rokov. Maximálny počet družstiev je obmedzený na číslo 15. Záujem o súťaženie stúpa nielen u nás, ale aj za hranicami našej republiky. V tomto roku prisľúbili účasť družstvá z Čiech a Nemecka.

Záujemcovia, ktorí si chcú zmerať sily alebo aspoň vychutnať pocity pretekárov, môžu kontaktovať členov Občianskeho združenia ČANGO mailom cango@cango.sk alebo telefonicky na čísle 0903 174 748. Voľný počet miest sa veľmi rýchlo míňa, nepremeškajte príležitosť!

Štartovný poplatok pre družstvá je dobrovoľný, ktorý môžete ponúknuť organizátorom vo vami zvolenej výške. Tieto prostriedky budú ďalej použité na činnosti pre záchranu trate pred fyzickou likvidáciou.

Podmienky pre súťažiacich:

  • Vek minimálne 16 rokov
  • Vyplnenie prihlasovacieho lístka družstva a podpisom potvrdiť prehlásenie
  • Zachovávať všetky bezpečnostné pravidlá
  • Neohroziť žiadneho iného účastníka podujatia
  • Po ukončení súťaže na dlhej trati odovzdať rozhodcovi lístok s číslom družstva z obratového miesta
  • Dodržiavanie ostatných pokynov a upozornení  usporiadateľov
  • Prihlasovací  lístok si môžete stiahnuť tu a po vyplnení prosím zaslať na našu emailovu  adresu
  • Spríjemnite si chvíle oddychu účasťou na tomto podujatí či aktívne ako súťažiaci alebo pasívne ako divák a príďte povzbudiť pretekárov. Pripravené bude občerstvenie pre všetkých návštevníkov ako aj možnosť rekreačne si zajazdiť na nesúťažnej drezine alebo triximobile.

2013_09_dreziny_cango

You may also like...