Vlakom so zľavou na 4. Stretnutie priaznivcov Klubu slovenských turistov na Bani

Železničná spoločnosť Slovensko ako zmluvný partner Klubu slovenských turistov  pripravila  ponuku pre turistov zo Slovenska, ktorí sa zúčastnia 4. Stretnutia priaznivcov KST na Bani, prostredníctvom ktorej bude poskytnutá zľava na cestovnom vo výške 25%.

Dňa 08.09.2012 sa uskutoční 4.  Stretnutie priaznivcov Klubu slovenských turistov ( KST ) na Bani ( podujatie v rámci Európskeho dňa turistiky EWV).

Účastníci  4. Stretnutia priaznivcov KST na Bani si majú možnosť  zakúpiť spiatočný cestovný lístok s 25 % zľavou ( poznámka na vydanom cestovnom doklade: „VLAKOM NA STRETNUTIE PRIAZNIVCOV KST“ ) z akejkoľvek železničnej stanice na Slovensku s výberom  do jednej z nasledovných železničných staníc: Prešov, Humenné, Medzilaborce, alebo Medzilaborce mesto.

Klub Slovenskych turistov

Cestovný lístok na cestu späť platí len po opečiatkovaní platného spiatočného cestovného lístka pečiatkou organizátora podujatia.

Zľava platí len v rámci vnútroštátnej prepravy v 2. vozňovej triede vo všetkých vlakoch osobnej dopravy, okrem vlakov kategórie InterCity a na trati RegioJet ( Komárno – Dunajská Streda – Bratislava Nové Mesto ).

Miestenky, lôžkové a ležadlové lístky si účastníci platia v plnej výške.

Cestovné lístky s uvedenou ponukou   je možné zakúpiť si v pokladniciach ZSSK v predpredaji od 23.júla 2012. Začiatok platnosti spiatočného cestovného lístka ( nástup cesty tam ) si môže cestujúci zvoliť sám v termíne od  07.09.2012 do 08.09.2012. Cestu späť je potrebné ukončiť najneskôr  09. septembra do 24. hodiny.

You may also like...