Vlakom so zľavou na Národný výstup na Kriváň

Železničná spoločnosť Slovensko ako zmluvný partner Klubu slovenských turistov pripravila ponuku pre turistov zo Slovenska, ktorí sa zúčastnia Národného výstupu na Kriváň, prostredníctvom ktorej bude poskytnutá zľava na cestovnom vo výške 25%.

Dňa 18.08.2012 sa uskutoční Národný výstup na Kriváň. Účastníci Národného výstupu na Kriváň si majú možnosť  zakúpiť spiatočný cestovný lístok s 25 % zľavou ( poznámka na vydanom cestovnom doklade: „VLAKOM NA NÁRODNÝ VÝSTUP NA KRIVÁŇ“ z akejkoľvek železničnej stanice na Slovensku s výberom do jednej z nasledovných železničných staníc: Liptovský Mikuláš, alebo Štrba.

Klub Slovenskych turistov

Cestovný lístok na cestu späť platí len po opečiatkovaní platného spiatočného cestovného lístka pečiatkou organizátora podujatia.

Zľava platí len v rámci vnútroštátnej prepravy v 2. vozňovej triede vo všetkých vlakoch osobnej dopravy, okrem vlakov kategórie InterCity a na trati RegioJet ( Komárno – Dunajská Streda – Bratislava Nové Mesto ).

Miestenky, lôžkové a ležadlové lístky si účastníci platia v plnej výške.

Cestovné lístky s uvedenou ponukou   je možné zakúpiť si v pokladniciach ZSSK v predpredaji od 23.júla 2012. Začiatok platnosti spiatočného cestovného lístka ( nástup cesty tam ) si môže cestujúci zvoliť sám v termíne od 17.08.2012 do 18.08.2012. Cestu späť je potrebné ukončiť najneskôr  19.augusta 2012 do 24. hodiny.

You may also like...