Lidlenky alebo tri dni lacno vlakom

ZSSK pokračuje v spolupráci s obchodnou spoločnosťou Lidl. Na sviatok 17. novembra a nasledujúce dva dni 18. a 19. 11. 2011 pripravila spoločnú ponuku VLAK A LIDL. Od posledného októbrového dňa sú v predajniach siete Lidl k dispozícii dva druhy cestovných lístkov. Za 6,99 eur je to celosieťový lístok pre vlaky všetkých kategórií a za 1,99 eur sieťový lístok pre osobné vlaky. Lístky sú neprenosné, určené pre 2. vozňovú triedu a platia v jednom z vybraných ponúknutých dní na celom Slovensku. A to na tratiach Železníc Slovenskej republiky (ŽSR), Tatranských elektrických železníc (TEŽ), Ozubnicovej železnici (OŹ) a Trenčianskej elektrickej železnici (TREŽ).

Lístky sa dajú kúpiť do 14. novembra výhradne v predajniach Lidl a ich získanie nie je podmienené nákupom iného tovaru. ZSSK a Lidl si však vyhradzujú právo zastaviť ich predaj v prípade veľkého záujmu a vyčerpania kapacity vlakov.

Vážime si záujem zákazníkov o cestovanie vlakom a urobíme všetko preto, aby bol každý záujemca o akciu Vlak a Lidl bezpečne a včas prepravený do cieľa svojej cesty. Vybrané vlaky diaľkovej a regionálnej dopravy, ako aj vlaky vo Vysokých Tatrách budú v súvislosti s očakávaným zvýšeným počtom cestujúcich posilnené,“ ubezpečuje Ladislav Ondrejšík, riaditeľ úseku obchodu ZSSK. Spoločnosť odporúča záujemcom o akciové lístky kúpiť si miestenky.

You may also like...