Mimoriadne vlaky na Mariánsku púť

Železničná spoločnosť Slovensko pri príležitosti kresťanského sviatku Navštívenia Panny Márie na Mariánskej hore v Levoči (Mariánska púť) v dňoch 2. a 3. júla 2011 zavedie mimoriadne vlaky na trati Spišská Nová Ves – Levoča.


Vlaky budú jazdiť podľa mimoriadneho cestovného poriadku a nebudú zastavovať na zastávkach Harichovce a Levočské Lúky. Vlaky do/z Levoče sú vedené tak, aby boli vytvorené prípoje v Spišskej Novej Vsi od/na vlaky hlavného ťahu Košice – Žilina – (Bratislava).

Pútnici si cestovné lístky na vlak budú môcť zakúpiť v ktorejkoľvek stanici v pokladniach (alebo priamo pri nástupe do vlaku v Spišskej Novej Vsi a v Levoči bez prirážky).

V železničnej stanici Levoča bude pokladňa otvorená, predaj cestovných lístkov bude zabezpečovaný osobnými pokladníčkami. Pokladňa bude otvorená v sobotu 2. júla 2011 od 12.00 h do 20.30 h a v nedeľu 3. júla 2009 od 6.00 h do 16.40 h. Cestovné lístky si bude možné zakúpiť aj pri vlaku, resp. vo vlaku u vlakovej čaty. Cestujúcim budú cestovné doklady kontrolované v Spišskej Novej Vsi a v Levoči už pri nástupe do vlaku, resp. vo vlaku.
Z dôvodu zvýšenej frekvencie cestujúcich odporúčame cestujúcim zakúpiť si spiatočný cestovný lístok.

Cestovný poriadok:

You may also like...