Tri v jednom – vlakom na letecké dni SLIAČ 2011

Spoločný lístok na vlak, kyvadlovú dopravu a zároveň ako vstupenku na Medzinárodné letecké dni „Sliač 2011“, môžu využiť všetci, ktorí plánujú navštíviť Sliač v dňoch 27. a 28. augusta 2011.

Spoločný lístok je možné si zakúpiť len cez sieť Ticketportal – www.ticketportal.sk (pod akciou Medzinárodné letecké dni 2011), nie je možné si ho zakúpiť v osobných pokladniciach Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. Ponuka je limitovaná.

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) vypraví dva mimoriadne vlaky:

  • v sobotu 27. augusta 2011 rýchlik R 935 Zvolen (odchod 18:41 h) – Košice (príchod 22:00 h)
  • v nedeľu 28. augusta 2011 rýchlik R 930 Košice (odchod 6:06 h) – Zvolen (príchod 9:20 h).

Vlaky budú zastavovať podľa platného cestovného poriadku.

Zároveň spoločný lístok platí pri ceste na podujatie len v určenom vlaku a len z vybraných železničných staníc zo smerov Bratislava, Košice a Žilina (vo vlaku zabezpečené vyhradené miesto, vozeň) vo vlakoch:

  • R 811 Bratislava – Zvolen (príchod 9:36 h) – dňa 27. 8. 2011 a 28. 8. 2011
  • R 930 Košice – Zvolen (príchod 9:20 h) – dňa 27.8.2011 a mimoriadne zavedený dňa 28.8.2011
  • Zr 1847 Žilina – Banská Bystrica (príchod 7:18 h) – dňa 27. 8. 2011
  • Zr 1849 Žilina – Banská Bystrica (príchod 8:45 h) – dňa 28. 8. 2011

Kyvadlová doprava bude jazdiť zo Zvolena a z Banskej Bystrice.

Pri ceste späť môže cestujúci využiť ktorýkoľvek vhodný vlakový spoj (bez vyhradeného miesta). Spoločný lístok platí ako spiatočný cestovný lístok do 24:00 h dňa platnosti.

Cestovný poriadok vlakov:

  • R 811 Bratislava – Zvolen (príchod 9:36 h) – dňa 27. 8. 2011 a 28. 8. 2011
    Bratislava hl.st. (odchod 6:37 h)
    Bratislava Vinohrady (odchod 6:43 h)
    Galanta (odchod 7:11 h)
    Šaľa (odchod 7:21 h)
    Šurany (odchod 7:43 h)
    Podhájska (odchod 7:59 h)
    Levice (odchod 8:24 h)
  • R 930 Košice – Zvolen (príchod 9:20 h) – dňa 27. 8. 2011 a mimoriadne zavedený dňa 28. 8. 2011
    Košice (odchod 6:06 h)
    Haniska pri Košiciach (odchod 6:16 h)
    Moldava nad Bodvou (odchod 6:31 h)
    Rožňava (odchod 7:04 h)
    Plešivec (odchod 7:16 h)
    Tornaľa (odchod 7:29 h)
    Jesenské (odchod 7:55 h)
    Fiľakovo (odchod 8:21 h)
  • Zr 1847 Žilina – Banská Bystrica (príchod 7:18 h) – dňa 27. 8. 2011
    Žilina (odchod 5:47 h)
    Vrútky (odchod 6:06 h)
    Martin (odchod 6:13 h)
  • Zr 1849 Žilina – Banská Bystrica (príchod 8:45 h) – dňa 28. 8. 2011
    Žilina (odchod 7:08 h)
    Vrútky (odchod 7:27 h)
    Martin (odchod 7:35 h)

Deti od 6 do 15 rokov v sprievode dospelej osoby a ŤZP majú nárok na zľavnený spoločný lístok.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.