Vlakom na festival Ľudia a hory

Železničná spoločnosť Slovensko, zmluvný partner Klubu slovenských turistov, pripravila zaujímavú ponuku pre cestujúcich na Festival audiovizuálnych programov Ľudia a hory.Festival sa začne 24. novembra 2012 v kine Turiec v Turčianskych Tepliciach. Turistom zo Slovenska, ktorí sa zúčastnia na 32. ročníku festivalu, bude poskytnutá zľava na cestovnom vo výške 25 %.

Účastníci festivalu si majú možnosť zakúpiť spiatočný cestovný lístok s 25-percentnou zľavou (poznámka na vydanom cestovnom doklade: „VLAKOM NA FESTIVAL ĽUDIA A HORY“) z akejkoľvek železničnej stanice (zastávky) na Slovensku  do železničnej zastávky Turčianske Teplice. Cestovný lístok pre cestu späť platí len po opečiatkovaní platného spiatočného cestovného lístka organizátorom podujatia.

Zľava platí len v rámci vnútroštátnej prepravy v 2. vozňovej triede vo všetkých vlakoch osobnej dopravy ZSSK, okrem vlakov kategórie IC. Miestenky, lôžkové a ležadlové lístky si účastníci platia v plnej výške.

Cestovné lístky s uvedenou ponukou sú už v predaji a možno ich zakúpiť v pokladniciach ZSSK. Začiatok platnosti spiatočného cestovného lístka (začiatok nástupu cesty) si môže cestujúci zvoliť sám v termíne od 23.11. do 25.11.2012.

Cestu späť je potrebné ukončiť najneskôr  26. novembra do 24. hodiny.

 Ludia a hory

You may also like...