Do Košíc namiesto Pendolína nahradna súprava

Vlaky SuperCity 241/240 Praha – Košice a zpět budou od 23. 7. 2015 do 31.8.2015 z důvodu tragické nehody, při které byla poškozena souprava pendolino naší společnosti,  Národního dopravce České dráhy, vedeny po tuto přechodnou dobu jako vlaky vyšší kvality EuroCity a místo elektrické jednotky řady 680 bude nasazována náhradní souprava nejvyššího standardu EuroCity složená z modernizovaných klimatizovaných vozů klasické stavby včetně restauračního vozu, vozu 1. třídy a vozů 2. třídy.

Denní tisk a jeden studený nápoj (balená voda) budou cestujícím k dispozici zdarma v 1. i ve 2. třídě. Do obou uvedených vlaků doporučujeme zakoupení místenky z důvodu garance místa k sezení.

Všichni cestující, kteří si již do některého z těchto vlaků zakoupili místenku SC, budou kompenzováni.

Cestující, kteří si zakoupili místenku SC pro mezinárodní úsek, obdrží od vlakového doprovodu ve vlaku kompenzační voucher. Tento voucher lze uplatnit k nákupu služeb ČD.

Ve výše uvedených vlacích nebude umožněna přeprava cestujících na vozíku. Z důvodu náhradní soupravy nebude k dispozici tichý oddíl a není garantována služba bezdrátového připojení k internetu a palubní portál.

Všem cestujícím se za tuto změnu, která nebyla zaviněna naší společností, velmi omlouváme a děkujeme za pochopení. Věříme, že i nadále budete využívat naše služby. Vaše České dráhy, Národní dopravce.

You may also like...