Mimoriadna udalosť Zlatovce – Trenčín

Dňa 18.10.2012 informuje Železničná spoločnosť Slovensko o aktuálnom prerušení osobnej železničnej dopravy na trati Zlatovce – Trenčín. Dôvodom je vykoľajenie nákladného vlaku o 13.50 h v železničnej stanici Zlatovce. Neprejazdné sú obe koľaje. ZSSK zabezpečuje  neprejazdným úsekom náhradnú autobusovú dopravu a organizuje riadenie zmeny dopravy.

Vlaky z Bratislavy ukončia svoju cestu v železničnej stanici Nové Mesto nad Váhom. Z Nového Mesta nad Váhom do Zlatoviec cestujúci prestúpia do náhradnej vlakovej súpravy, ktorá bude premávať medzi Novým Mestom nad Váhom – Zlatovcami a späť. Zo Zlatoviec do Trenčína bude jazdiť náhradná autobusová doprava. Vlaky z Košíc ukončia svoju cestu v stanici Trenčín. (Z Trenčína cestujúci prestúpia do náhradných autobusov do Zlatoviec a zo Zlatoviec pôjdu náhradnou vlakovou súpravou do Nového Mesta nad Váhom).

350.003 230809 svit

DOPLNENÉ 19.10.2012

Železničná spoločnosť Slovensko dňa 19.10.2012 informuje, že osobná železničná doprava na trati Zlatovce – Trenčín, kde sa včera vykoľajil nákladný vlak, je opäť obnovená a vlaky jazdia podľa platného cestovného poriadku. Ale vzhľadom k výlukovým prácam, ktoré v tomto úseku realizuje správca infraštruktúry Železnice SR, vlaky jazdia po jednej koľaji. Meškania vlakov sú však minimálne, približne do 10 minút.

You may also like...