Mimoriadny vlak pre pútnikov na Horu Živčáková 2013

Železničná spoločnosť Slovensko vypraví v nedeľu 26. mája 2013 mimoriadny osobný vlak zo Žiliny do Turzovky zastávky na Jarnú púť veriacich ku Kaplnke Panny Márie Kráľovnej pokoja na Horu Živčáková.
Vlak zložený zo štyroch motorových vozňov modernej stavby odíde zo Žiliny o 8.32 h, z Čadce o 9.30 h, príchod do Turzovky zastávky je o 10.11 h. Odchod vlaku späť z Turzovky zastávky je o 14.56 h, príchod do Čadce o 15.28 h, príchod do Žiliny o 16.30 h. V Čadci nie je potrebné prestupovať. Nástup a výstup z vlaku bude len na makovskom nástupisku.

813.036 Bageta

Cestujúci z mimoriadneho vlaku môžu v Turzovke na autobusovej zastávke Turzovka, Tesco-KIK prestúpiť o 10.20 h na autobus SAD – smer Korňa, ZŠ, odkiaľ bude zabezpečená kyvadlová autobusová doprava na Horu Živčáková. V čase spiatočnej cesty z Korne do Turzovky na mimoriadny vlak nepremáva žiadna pravidelná linka SAD.

V mimoriadnom vlaku platia v zmysle Prepravného poriadku ZSSK rovnaké tarifné a prepravné podmienky ako pri pravidelnom vlaku. Cestovné lístky si cestujúci zakupujú v pokladniciach na staniciach, ak pokladnica  nie je obsadená, lístok si bez prirážky zakúpia vo vlaku.

Cetovný poriadok mimoriadneho vlaku TU!

You may also like...