RegioJet jazdí v apríli za polovicu

RegioJet pripravil pre cestujúcich novú ponuku akcií a zliav, platnú už od apríla. Cestovanie žltými vlakmi RegioJet je nielen pohodlné a rýchle, ale aj cenovo výhodné.

Počas celého apríla cez víkendy a sviatky dospelí cestujú so zľavou až 50% – za rovnakú cenu ako deti. Akcia platí v soboty, nedele a sviatky počas celého dňa vo všetkých našich vlakoch. Je to veľmi jednoduché, vyberte sa na výlet, užite si cestu s nami a ušetríte.

RegioJet Talent

Vybranými vlakmi so zľavou 50% aj počas celého týždňa

Vybranými vlakmi môžete so zľavou vyše 50% cestovať aj počas pracovných dní. Spoje, v ktorých môžete cestovať za polovicu nájdete v cestovnom poriadku vyznačené žltou farbou v cestovnom poriadku ako akciu APRÍL ZA POLOVICU. Cestovný poriadok nájdete tu. Akciový lístok si pohodlne kúpite v Zákazníckom centre v staniciach Bratislava hl.st, Bratislava-Nové Mesto a Dunajská Streda, alebo u stevarda priamo vo vlaku.

Príklady cien počas víkendov a sviatkov a vo vybraných spojoch cez týždeň v rámci akcie APRÍL ZA POLOVICU:

  • Komárno – Bratislava hl.st. len 2,55 €
  • Veľký Meder – Bratislava-N.Mesto len 1,55 € 
  • Dunajská Streda – Komárno len 1,23 €
  • Dunajská Streda – Bratislava-N.Mesto len 1,- €
  • Kvetoslavov – Bratislava-N.Mesto len 0,58 €

KOMÁRNO – BRATISLAVA len za 3,90 €, počas víkendov a vo vybraných spojoch len za 2,55 €!

Od apríla si máte možnosť zakúpiť výhodný jednosmerný relačný lístok Komárno – Bratislava alebo naopak len za 3,90 €, alebo ešte výhodnejší spiatočný relačný lístok len za 7,50 €. Tento lístok platí vo všetkých našich vlakoch. Lístok kúpite len v pokladni, v predaji od 10. 4. 2012.
Cez víkendy, sviatky a vo vybraných spojoch aj cez pracovné dni platí akčný lístok len za 2,55 €. Spoje nájdete v cestovnom poriadku označené ako APRÍL ZA POLOVICU.

Seniori s nami cestujú najlacnejšie

Od apríla až do konca augusta cestujú seniori od 60 do 70 rokov vlakmi RegioJet za polovičné cestovné REGIOplus 50. Stačí sa preukázať len platným občianským preukazom. Seniori nad 70 rokov cestujú vlakmi RegioJet naďalej za symbolické cestovné REGIO 70+ – len 0,15 € za každých 50 kilometrov.

Viac informácií o lístkoch, akciách, zľavách a cenách od apríla nájdete tu.

You may also like...