RegioJet navyšuje kapacitu vlakov na trase Praha – Ostrava – Havířov

RegioJet navyšuje tento týden skokově kapacitu svých vlaků na trase Praha – Ostravsko o dalších 600 míst denně. Celková přepravní kapacita, kterou nyní mohou cestující denně využít ve vlacích IC RegioJet, činí přibližně 2900 míst k sezení. Nová místa dává dopravce do prodeje díky nasazení dalších vozů do provozu. Ty absolvovaly interiérové a exteriérové úpravy tak, aby odpovídaly standardům dopravce RegioJet.

O více než čtvrtinu vyšší kapacita vlaků IC RegioJet jezdících v obou směrech 7x na trase Praha – Pardubice – Olomouc – Ostrava – Havířov (jeden pár spojů zajíždí až do slovenské Žiliny) umožní uspokojit vysokou poptávku po cestování vlaky IC RegioJet (aktuální průměrná obsazenost je cca 85 %).

Nové základní ceny RJ Promo na prodejních místech, ještě nižší ceny na internetu

V souvislosti s navýšením kapacity spojů IC RegioJet a s cílem oslovit především nové zákazníky, kteří zatím cestují vlaky EC, IC, Ex a R Českých drah, spustí RegioJet od pondělí 23. dubna novou tarifní nabídku RJ Promo. Zákazníkům nabídne na prodejních místech jízdenky za stejnou základní cenu, jako je nabídka ČD Promo na jednotlivých trasách. Například jízdenka na trasu Praha – Ostrava tak bude od pondělí nově prodávána na pobočce RegioJet až do doby odjezdu spoje nebo vyprodání jeho kapacity za základní cenu 295 Kč. RegioJet dále zvýhodňuje ceny internetových a akčních jízdenek. Nejvýhodnější cena akčních jízdenek na internetu pak bude například pro trasu Ostrava – Praha stát 210 Kč, běžná internetová jízdenka zlevňuje na 290 Kč. Podobně to platí i o dalších trasách.Novou nabídku připravil také pro zákazníky spojů IC1006 a IC 1013 z a na Slovensko. Nová tarifní nabídka pro cestování ze Žiliny / Čadce / Kysuckého Nového Města na Ostravsko či do Českého Těšína je také výhodnější než nabídka tarifů tzv. Malého pohraničního styku ČD a ZSSK.

Kromě nových cen, mají zákazníci samozřejmě nárok na veškeré služby odpovídající standardům RegioJet:

  • Rezervace a garance místa vždy jako součást jízdenky zdarma
  • Teplé a studené nápoje zdarma
  • Denní tisk zdarma
  • Připojení k internetu zdarma
  • A další služby za výhodné ceny z palubního menu a nabídky RegioJet

Samozřejmostí je přítomnost a péče palubního personálu RegioJet o cestující v každém z vozů.

Nová prodejní místa u provizních prodejců

Navýšení kapacity vlaků RegioJet podpoří také otevření nových prodejních míst u provizních prodejců v místech, kde RegioJet nemá své vlastní pobočky. Nově si cestující budou moci koupit jízdenky na vlaky IC RegioJet a to za výhodné ceny RJ Promo u provizních prodejců v Českém Těšíně, Hranicích na Moravě, Třinci, Čadci, Kysuckém Novém Mestě a Žilině.

You may also like...