RegioJet ponúka akčné cestovné aj v máji

Železničný dopravca RegioJet, ktorý prevádzkuje regionálne vlaky na trase Bratislava – Dunajská Streda – Komárno, predĺžil platnosť akciovú ponuku pre výhodné cestovanie aj na mesiac máj. Cez víkendy a vybranými vlakmi aj cez týždeň s nami naďalej cestujete za polovicu, v platnosti zostávajú aj ostatné výhodné ponuky, ktoré RegioJet ponúka s veľkým úspechom už od apríla.

Navyše, počty cestujúcich neustále rastú. Od zahájenia prevádzky pred dvomi mesiacmi, RegioJet prepravil už viac ako štvrť milióna cestujúcich – rovnaký počet, aký predchádzajúci dopravca prepravil za takmer 5 mesiacov. Denne ich cestuje vlakmi RegioJet priemerne viac ako 4 600 a RegioJet takto napĺňa všetky biznis plány, ktoré si na počiatku prevádzky predsavzal.

RegioJet parking

Ďalších cestujúcich hodlá RegioJet pretiahnuť z ciest na železnicu vďaka otvoreniu dvoch parkovísk P+R v Dunajskej Strede a Kvetoslavove, ktoré sa pripravuje v horizonte niekoľkých týždňov. Výstavba parkovísk bola dokončená a v týchto dňoch prebieha kolaudačné riadenie. Strážené parkoviská umožnia cestujúcim s platným cestovným dokladom RegioJet zadarmo a pohodlne zaparkovať len pár krokov od perónu.

CEZ VÍKENDY s nami naďalej len za POLOVICU… a vybranými vlakmi aj cez TÝŽDEŇ

V SOBOTY, NEDELE A SVIATKY cestujú dospelí našimi vlakmi len za POLOVICU

Cez TÝŽDEŇ cestujete za POLOVICU vo vlakoch označených ŽLTO akciou Cestujte za polovicu v cestovnom poriadku

Akcia platí od mája až do odvolania

Super ceny medzi KOMÁRNOM a BRATISLAVOU

Vynikajúce ceny lístkov pre cestu z Komárna do Bratislavy alebo opačne nekončia, práve naopak.

RegioJet pripravil tieto výhodné lístky:

  • Výhodný jednosmerný lístok za 3,90 € a akčný spiatočný lístok len za 7,50 €, tieto lístky zakúpite len v pokladni.

  • Cez víkendy, sviatky a vo vyznačených spojoch aj cez týždeň lístok len za 2,55 €

Naše najrýchlejšie spoje zvládnu cestu medzi Komárnom a Bratislavou len za 1 hodinu a 33 minút, ostatné spoje obsluhujúce aj zastávky po trase prejdú trasu Komárno – Bratislava-Nové Mesto za 1 hodinu a 58 minút, čo je čas veľmi atraktívny aj v porovnaní s diaľkovými autobusmi. Naše vlaky sú navyše klimatizované, na palube nájdete aj bezplatné WiFi a dennú tlač.

Seniori s nami cestujú najlacnejšie!

Seniori od 60 do 70 rokov vlakmi RegioJet aj naďalej cestujú so zľavou 50% – za polovičné cestovné REGIOplus 50. Je to veľmi jednoduché, stačí sa preukázať len platným občianskym preukazom. Seniori nad 70 rokov cestujú vlakmi RegioJet za symbolické cestovné REGIO 70+ – len 0,15 € za každých 50 kilometrov.

You may also like...