RegioJet: V auguste s bicyklom za polovicu

Cestujte na cyklovýlety vlakom RegioJet. V auguste prepravujeme vo všetkých vlakoch RegioJet na trati Bratislava – Komárno bicykle za polovičné ceny!

Akciové ceny lístkov na bicykle a batožinu:

  • 0,50 € pri jednosmernom lístku,
  • 1,00 € pri celodennom lístku,
  • 2,50 € pri týždennom lístku.

Lístky predávame iba vo vlaku.

Neváhajte a využite našu letnú akciu. Vyrazte na cyklovýlet po Žitnom ostrove a využite pri tom vlaky RegioJet.

Žitný ostrov je ideálnym miestom na cyklovýlety pre všetkých. Rovinatý terén v kombinácii s unikátnou prírodou a technickými pamiatkami ponúka široké možnosti ako aktívne využiť voľný čas.

RegioJet prezentacna jazda
Vodné mlyny na Malom Dunaji

Pricestujte vlakom RegioJet do Dunajskej Stredy a vyrazte na cyklovýlet za vodnými mlynmi na Malom Dunaji. V malebných zákutiach viacerých ramien Malého Dunaja môžete navštíviť viacero unikátnych technických pamiatok, vodných mlynov a zoznámiť sa tak s technikou, pomocou ktorej naši predkovia vyrábali základnú pekárenskú surovinu, múku.

  • Vodný mlyn v Dunajskom Klátove – nachádza sa na Klátovskom ramene Malého Dunaja, cca 10 km severozápadne od Dunajskej Stredy.
  • Mlynské koleso na koloch v Jahodnej – leží na Malom Dunaji, neďaleko obce Jahodná, približne 2 km od Dunajského Klátova.
  • Tomášikovský vodný mlyn – je postavený taktiež pri hlavnom ramene Malého Dunaja, približne 2 km od obce Tomášikovo.

Dunajská hrádza

Dunajská hrádza vedúca z Bratislavy cez Šamorín až k vodnému dielu Gabčíkovo predstavuje ideálne miesto na rekreačnú jazdu bicyklom. Jazdíte tu po rovinatej ceste, obklopenej z jednej strany Dunajom a z druhej podunajskou krajinou a to navyše bez prítomnosti akejkoľvek rušivej dopravy!

Vydajte sa na cyklovýlet po hrádzi a keď Vám nebudú stačiť sily na cestu späť na bicykli, využite vlaky RegioJet!

– Bicyklom po hrádzi do Šamorína a naspäť vlakom – z hrádze pri Šamoríne je to len 5 km k najbližšej zastávke vlaku RegioJet v Kvetoslavove.

– Bicyklom po hrádzi až k Vodnému dielu Gabčíkovo a naspäť vlakom – z Gabčíkova, kde hrádza končí je to ešte 15 km do Dunajskej Stredy, kde môžete nastúpiť na vlaky RegioJet.

Vzácna príroda Podunajska

Privezte sa spolu so svojim bicyklom do Dunajskej Stredy alebo Veľkého Medera a vydajte sa odtiaľ na cyklotúru za očarujúcou prírodou malebných zákutí lužných lesov Podunajska a ramien rieky Dunaj.

  • Chránená krajinná oblasť Dunajské Luhy sa nachádza cca 15 km od Dunajskej Stredy v tesnej blízkosti Vodného diela Gabčíkovo.
  • Národná prírodná rezervácia Číčovské mŕtve rameno sa nachádza cca 15 km od Veľkého Medera a 30 km od Komárna.

You may also like...