S lístkom na vlak zadarmo do Múzea dopravy

Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR v spolupráci so Železničnou spoločnosťou Slovensko a Múzeom dopravy pripravilo pre cestujúcich vlakom pred Vianocami príjemné prekvapenie. Cestovný lístok na vlak bude až do Vianoc slúžiť aj ako vstupenka do Múzea dopravy v Bratislave.

Každý, kto si v týždni od 10. do 16. decembra 2012 kúpi cestovný lístok na vlak, bude mať ako bonus pred sviatkami možnosť využiť tento lístok aj ako vstupenku do Múzea dopravy v Bratislave. Upozorňujeme preto cestovateľskú verejnosť, aby v prípade záujmu lístok z tohto týždňa nezahodili a využili ho na návštevu múzea. Túto ponuku bude môcť verejnosť využiť od 11. až do 23. decembra 2012.

Okrem stálej expozície dopravných prostriedkov je v tomto období možné pozrieť si aj výstavu s názvom „Na vlnách Dunaja“ – 90 rokov československej a slovenskej plavby na Dunaji. Detskí návštevníci sa okrem toho môžu zahrať s legendárnou stavebnicou Merkur a vytvoriť si z nej svoj vlastný výtvor, ktorý bude vystavený v múzeu do konca roka.

Múzeum dopravy so stálou expozíciou vzácnych historických dopravných prostriedkov cestnej a železničnej dopravy sa nachádza v Bratislave na Šancovej ulici. Otvorené je denne okrem pondelka od 10.00 do 17.00 hodiny. Prehľad ďalších aktuálnych podujatí je možné nájsť na webovej stránke múzea http://www.muzeumdopravy.com/.

You may also like...