TATRY Card – sieťový lístok na bezplatné cestovanie

Železničná spoločnosť Slovensko v spolupráci s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Región Vysoké Tatry (OOCR) zaviedla s účinnosťou od 15. júna ponuku TATRY Card.

Pilotný projekt pre letnú sezónu 2012, ktorý v cene ubytovania zahŕňa aj regionálne cestovanie, potrvá do 31. októbra 2012.

TATRY Card je regionálna karta vydávaná návštevníkom Vysokých Tatier ubytovaných v ubytovacích zariadeniach, ktoré majú zmluvu s OOCR. Zákazník ju dostane bezplatne na recepcii vtedy, keď sa ubytuje minimálne na dve noci. Karta umožňuje návštevníkom počas pobytu využívať rôzne zľavy zmluvných partnerov OOCR (reštauračné služby, relaxačné služby, športové aktivity a podobne). Podmienky použitia sú uvedené v „sprievodcovi“, ktorý je zákazníkovi vydaný spolu s kartou.

ZSSK ako partner OOCR ponúka zákazníkom možnosť využiť kartu TATRY Card ako sieťový cestovný lístok vo vlakoch ZSSK na tratiach Tatranských elektrických železníc (TEŽ), Ozubnicovej železnice (OŽ) a na úseku Poprad-Tatry – Studený Potok – Tatranská Lomnica.

Všeobecné podmienky využitia TATRY Card vo vlakoch ZSSK:

  • ponuka platí od 15. júna do 31. októbra 2012,
  • neprenosný sieťový cestovný lístok platný na tratiach TEŽ, OŽ a na úseku Poprad-Tatry – Studený Potok – Tatranská Lomnica,
  • platí na neobmedzený počet ciest v čase platnosti uvedenom na karte (do 24. hodiny posledného dňa platnosti),
  • vydáva sa pre každú osobu staršiu ako 6 rokov.

You may also like...