Vlakom na myjavský folklórny festival

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) v spolupráci s mestom Myjava ponúka návštevníkom myjavského folklórneho festivalu zľavu na vstupnom, ak pocestujú na festival vlakom.


Zľavnené vstupné môžu využiť cestujúci, ktorí si kúpia spiatočný cestovný lístok do železničnej stanice Myjava zo vzdialenosti minimálne 30 km počas konania festivalu od piatku 17. júna do nedele 19. júna 2011. Výška zľavy v piatok 3 EUR, v sobotu 4 EUR, v nedeľu 3 EUR.

Zľavnené vstupné v cene 2 EUR získajú aj zákazníci ZSSK, ktorí majú sieťový cestovný lístok MAXI KLASIK, preukaz JUNIOR RAILPLUS EURO< 26, KLASIK RAILPLUS, SENIOR RAIPLUS a držitelia železničných preukazov (ZSSK, Cargo, ŽSR).

Dejiskom festivalu je už tradične PKO Trnovce. Pre návštevníkov je pripravený bohatý program, výstavy, škola tanca, spomienkové rozprávania, či ochutnávky tradičných jedál, Na festivale sa predstaví viac ako 1500 účinkujúcich zo Slovenska a zahraničia.

Nebude chýbať tradičný jarmok, či mimoriadne jazdy historického motorového vlaku. Kyvadlovú dopravu návštevníkov medzi festivalovým areálom, centrom mesta a miestnou časťou Turá Lúka budú zabezpečovať dva cestné turistické vláčiky „Myjavský expres“. Spolu s Detvou a Východnou patrí myjavský festival medzi najväčšie folklórne festivaly na Slovensku.

You may also like...