Vlakom na Profesia days 2015

Železničná spoločnosť Slovensko ponúka pre účastníkov veľtrhu práce Profesia days 2015 možnosť cestovať vlakom z veľtrhu práce bezplatne. Veľtrh práce sa uskutoční 25. a 26. februára 2015 v Bratislave.

Kto si zakúpi cestovný lístok „Vlakom na Profesia days“ z ktorejkoľvek železničnej stanice na Slovensku do Bratislavy, môže na tento lístok cestovať späť bezplatne. Podmienkou je označenie lístka pečiatkou organizátora potvrdzujúcou účasť na veľtrhu práce.

Profesia days

  • Cestovné lístky s ponukou Vlakom na Profesia days je možné si zakúpiť v pokladniciach ZSSK v predpredaji od 16. februára 2015.
  • Cestu do Bratislavy (TAM) je možné nastúpiť 24. – 26. februára 2015 a cestu z Bratislavy (SPÄŤ) je potrebné ukončiť najneskôr 27. februára 2015 do 24. hodiny.
  • Zľava platí v rámci vnútroštátnej prepravy v 2. vozňovej triede vlakov všetkých kategórií, okrem vlakov kategórie InterCity.
  • Miestenky, lôžkové a ležadlové lístky si platia účastníci podujatia v plnej výške.
  • K ponuke Vlakom na Profesia days  si môžete v pokladniciach iKVC zakúpiť aj ponuku ZSSK Vlakom ďalej… Bratislava celý deň s doplatkom 1,70 € (platí na neobmedzený počet ciest v bratislavskej mestskej hromadnej doprave do 24-tej hodiny toho dňa, odkedy bol lístok označený) alebo Vlakom ďalej… Bratislava 2×60 minút s doplatkom 1,20 €/ polovičný 0,60 € (pre študentov).

You may also like...