Vlakom so zľavou na stretnutie čitateľov Krás Slovenska

Železničná spoločnosť Slovensko ponúka 25-percentnú zľavu na cestu vlakom pre turistov zo Slovenska, ktorí sa zúčastnia na stretnutí čitateľov časopisu Krásy Slovenska. V poradí 49. ročník podujatia sa uskutoční v sobotu 26. mája 2012 na vrchole Kľaku (1352 m. n. m.) v Malej Fatre.

Účastníci si môžu kúpiť spiatočný cestovný lístok s 25 % zľavou z akejkoľvek železničnej stanice na Slovensku s výberom do jednej zo železničných staníc: Prievidza, Nitrianske Pravno alebo Rajec. Cestovný lístok na cestu späť platí len po opečiatkovaní platného spiatočného cestovného lístka organizátorom podujatia.

Zľava platí v rámci vnútroštátnej prepravy v 2. vozňovej triede vo všetkých vlakoch, okrem vlakov kategórie InterCity a na trati RegioJet.

Miestenky, lôžkové a ležadlové lístky si účastníci platia v plnej výške.

Cestovné lístky s touto ponukou (poznámka na vydanom cestovnom doklade: Vlakom na stretnutie čitateľov) je možné si zakúpiť v pokladniciach ZSSK v predpredaji od 15. mája. Začiatok platnosti spiatočného cestovného lístka (nástup cesty tam) si môže cestujúci zvoliť sám v termíne od 25. do 26. 5. 2012. Cestu späť je potrebné ukončiť najneskôr 27. mája 2012 do 24. hodiny.

You may also like...