Výluka na trati Bratislava – Dunajská Streda – Komárno

V dňoch 27., 28. a 30. augusta budú na trati Bratislava – Dunajská Streda – Komárno prebiehať výluky spojené s jazdou náhradnej autobusovej dopravy.

Z dôvodu údržby železničnej trate organizuje správca železničnej infraštruktúry Železnice Slovenskej republiky v dňoch 27. a 28. augusta 2012 (pondelok a utorok) výluku železničnej dopravy. Počas výluky budú všetky osobné vlaky RegioJet nahradené autobusmi v úseku:

  • Dolný Štál – Veľký Meder v čase od 9:20 do 14:40 h.

Zastávky náhradnej autobusovej dopravy budú:

  • Dolný Štál – pred budovou železničnej stanice,
  • Okoč – na rázcestí k železničnej zastávke,
  • Veľký Meder – pred budovou železničnej stanice.

Prosíme cestujúcich o zvýšenú pozornosť, pretože v Okoči nebudú náhradné autobusy zachádzať k železničnej zastávke, ale zastavia na mimoriadnej zastávke umiestnenej na hlavnej ceste pri rázcestí k železničnej zastávke.

Z dôvodu výlukových prác spojených s mimoriadnymi prestupmi a jazdou náhradnej autobusovej dopravy môžu v spomínaných dňoch vlaky meškať cca 10-20 minút. Súčasne Vás upozorňujeme, že v autobusoch náhradnej dopravy bude obmedzená preprava bicyklov, detských kočíkov a cestujúcich na invalidnom vozíku.

regiojet bratislava hlavna stanica

Z dôvodu údržby železničnej trate organizuje správca železničnej infraštruktúry Železnice Slovenskej republiky vo štvrtok 30. augusta 2012 výluku železničnej dopravy. Počas výluky budú všetky osobné vlaky RegioJet nahradené autobusmi v úseku:

  • Lehnice – Orechová Potôň v čase od 8:40 do 14:20 h.

Zastávky náhradnej autobusovej dopravy budú:

  • Lehnice – pred budovou železničnej stanice,
  • Michal na Ostrove – na hlavnej ceste pri železničnej zastávke,
  • Orechová Potôň – pred budovou železničnej stanice.

Z dôvodu výlukových prác spojených s mimoriadnymi prestupmi a jazdou náhradnej autobusovej dopravy môžu v spomínaných dňoch vlaky meškať cca 10-15 minút. Súčasne Vás upozorňujeme, že v autobusoch náhradnej dopravy bude obmedzená preprava bicyklov, detských kočíkov a cestujúcich na invalidnom vozíku.

You may also like...