Jedenásty ročník výstavy ŽEL-RAIL

Aktuálny 11. ročník medzinárodnej výstavy ŽEL-RAIL, ktorá je zameraná na oblasť dopravy, železníc a s nimi súvisiacich služieb opäť po dvoch rokoch prinesie do Vrútok niekoľko zaujímavých exponátov a pripomenie nám dôležitosť osobnej i nákladnej dopravy po železnici. Tradičná výstava v strednej Európe zaujme svoje miesto na mape podujatí počas 20. – 23. septembra.

Podujatie sa hrdí pod záštitou 1. podpredsedu vlády a ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Ing. Jána Figeľa ako aj primátora mesta Vrútky, Ing. Miroslava Mazúra. Partnerské väzby s najväčšími železničnými subjektmi u nás ako aj účasť odborných garantov je zárukou spojenia moderných dopravných prostriedkov s danými službami.

Vystavujúce spoločnosti budú prezentovať najmä prostriedky nákladnej dopravy, služby v oblasti osobnej prepravy, výkony v oblasti stavebnej činnosti ako aj novinky v oblasti elektroniky a komunikácií. Vyše stovka spoločností, ktoré budú súčasťou tejto výstavy, ktorá v sebe spája benefity obchodných stretnutí v srdci Európy s dôrazom na posledné výzvy a projekty na Slovensku.

You may also like...