RegioJet: Štartuje prvá internetová kaviareň na koľajniciach

RegioJet nasadí od 25. července na spojích IC 1015 (Praha 17.33 – Havířov 21.25) a IC 1002 (Havířov 5.16 – Praha 9.31) nově vozy Internet Café s nabídkou služeb internetové kavárny pro cestující vlaků IC RegioJet.

Dále tak posiluje nabídku palubních služeb a současně i kapacitu vlaků. Ty jsou i nyní v létě z velké míry vyprodány – cestující využívají masivně slev například pro studenty do 26 let. Souprava vlaku IC 1015 tak bude standardně jezdit sedmivozová – doplněná právě o vůz Internet Café.

RegioJet internetova kaviaren

Vozy Internet Café umožní například manažerům či obchodním cestujícím 3 hodiny práce a příprav na jednání při služební cestě z Ostravska do Prahy, a to na pevném pracovním stole s připojením k internetu zdarma. K tomu si bude moci dopřát občerstvení z palubního menu RegioJet – kávu a mátový čaj zdarma a další občerstvení z nabídky RegioJet. Samozřejmostí je také nabídka denního tisku – a to jak z donáškou od stevardů tak ve stojanech k samoobslužnému odběru.

Zákazníci budou moci ve voze Internet Café využít následující služby:

  • Velkoprostorový oddíl internetové kavárny se zesíleným signálem WIFI a 22 místy k sezení u pracovních stolků s přípojkou 230 V.

  • Jedno pracovní místo u instalovaného počítače s přístupem na internet zdarma a tiskárnou

  • Další kancelářské vybavení – televizní obrazovka, flipchart

  • Ve voze je samostatná barová kuchyňka s obsluhou během cesty

Kromě velkoprostorového oddílu vůz nabízí uzavřené oddíly (business class) se 4 místy k sezení na celokožených sedačkách (celkem 16 míst). Ve voze je k dispozici plný rozsah služeb dle standardu IC RegioJet, cena je stejná jako při přepravě v dalších vozech – včetně možnosti uplatnění veškerých slev.

Jak rezervovat místo ve voze Internet Café

Vlaky se zařazeným vozem Internet Café budou označeny standardem Žlutý standard + ICafé a ikonou hrníčku se symbolem @. Rezervace probíhá standardně v rezervačním systému RegioJet – v rámci konkrétního spoje. Při rezervaci místa v internetové kavárně se objeví upozornění, že si zákazník rezervuje místo právě ve voze Internet Café.

Místo pro jednání během cesty

Vůz Internet Café je si možné pronajmout jako zvláštní vůz pro jednání, setkání, či oslavu během cesty. V případě zájmu o tento pronájem je třeba kontaktovat obchodní oddělení RegioJet na e-mailové adrese: prodej@regiojet.cz.
Vozy Internet Café RegioJet vznikly z moderních konferenčních vozů Rakouských drah ÖBB typového označené ASmz. Jsou plně klimatizované, pro rychlost 200 km/hod.

You may also like...