Služby RegioJetu využil prezident Václav Klaus

Od zahájení prodeje do konce listopadu prodal RegioJet pro vlaky IC RegioJet jezdící v trase Havířov – Ostrava – Olomouc – Pardubice – Praha více než 105 tis. jízdenek (včetně předprodejů). Průměrná obsazenost vlaků se stále pohybuje na úrovni 80 – 90 %, přičemž v listopadu dosáhla během 3. týdne dokonce rekordních 96,3%.

Služeb vlaku RegioJet využil také prezident České republiky Václav Klaus. Prezident cestoval spojem IC RegioJet 1015 s pravidelným odjezdem z pražského hlavního nádraží v 17.27 a příjezdem do stanice Ostrava hl. n. ve 21.08.

 

Prezident i v minulosti při cestách na Ostravsko pravidelně využíval vlakovou dopravu; tentokrát si ke své cestě na návštěvu Ostravy a Opavy vybral spoj soukromého dopravce RegioJet, člena skupiny Student Agency. Prezident vlakem IC RegioJet cestoval společně se svým doprovodem jako běžný cestující a za přepravu zaplatil standardní jízdné dle ceníku dopravce RegioJet. Ve voze společně s ním cestovali také ostatní cestující, kteří si zakoupili rezervace na úterní spoj IC RegioJet 1015. Také servis poskytnutý na palubě byl běžným servisem odpovídajícím palubním službám ve vlacích RegioJet.

You may also like...