Student Agency zahajuje na Slovensku predaj medzinárodných vlakových lístkov

Student Agency začína vo svojej kancelárii na Obchodnej ulici v Bratislave predávať medzinárodné vlakové cestovné lístky, a to vďaka napojeniu na predajný a rezervačný systém nemeckých dráh DB Bahn. Cestovné lístky je možné zakúpiť na pobočke Student Agency v centre Bratislavy a objednať aj na pobočkách v Banskej Bystrici a Košiciach. Cestujúcim prinesú značnú finančnú úsporu, keď budú cestovať v rámci tarify dopravcu DB Bahn napríklad do Spolkovej republiky Nemecko a budú mať k dispozícii akciové zľavy ako napr. Europa Spezial. Vďaka nej ponúka Student Agency cestovné lístky na vlak z Bratislavy do ktoréhokoľvek mesta v Spolkovej republike Nemecko za ceny od 39 EUR. Student Agency exkluzívne ponúka aj predaj cestovných lístkov na všetky európske rýchlovlaky, ako sú Eurostar (z Francúzska či Belgicka do Veľkej Británie) TGV, či Thalys. Zakúpiť je možné aj cestovné lístky na vlaky napríklad vo Veľkej Británii, Španielsku či Portugalsku.

V ponuke sú najlacnejšie vlakové lístky kdekoľvek do Nemecka za ceny od 39 EUR, ako aj lístky na európske rýchlovlaky, ako sú Eurostar, Thalys či TGV.

Student Agency rozšírila predaj vlakových lístkov zo systému partnerskej spoločnosti DB Bahn aj na Slovensko. Vďaka predaju zo systému DB Bahn majú zákazníci možnosť zakúpiť široké portfólio medzinárodných cestovných lístkov – vrátane najvýhodnejších ponúk pre cesty zo Slovenska a Českej republiky do Nemecka či ďalších západoeurópskych krajín. V ponuke je kompletné portfólio zľavnených produktov, ako sú napríklad cestovné lístky Europa Spezial za ceny od 39 EUR či najrôznejšie víkendové či skupinové zľavy pre cestovanie do a po Spolkovej republike Nemecko (Schönes Wochenende Ticket apod.). V ponuke sú aj zľavové karty nemeckých železníc BahnCard.

Priamo na pobočke Student Agency je tak možné kúpiť za najvýhodnejšie ceny lístky zo Slovenska do Nemecka či ďalej, rovnako ako cestovné lístky na cestovanie v ďalších európskych krajinách – napríklad rýchlovlaky Eurostar (Londýn – Paríž / Brusel), TGV (Francúzsko), AVE (Španielsko) alebo lístky na vlakové spoje v jednotlivých európskych krajinách. V predaji sú tiež napríklad lístky na Expressbus prevádzkovaný DB medzi Prahou – Norimbergom a Mníchovom – a to za ceny začínajúce už na 19 resp. 29 EUR. Z Bratislavy do Prahy je možné využiť autobusy Student Agency express za ceny už od 12 EUR.

Vlakové cestovné lístky však je možné objednať v ktorejkoľvek pobočke Student Agency na Slovensku. Zákazníkovi budú následne pripravené do druhého dňa na vyzdvihnutie na ním zvolenú pobočku v Banskej Bystrici alebo v Košiciach, prípadne môžu byť zaslané poštou priamo domov.

Príklady akciových cenových ponúk Europa Spezial od DB Bahn predávaných Student Agency v Bratislave:

  • Drážďany cena od 39 EUR (EC)
  • Berlín cena od 39 EUR (EC)
  • Hamburg cena od 39 EUR (EC)

You may also like...