Vlakom do Nemecka už za 39,- €

RegioJet a STUDENT AGENCY na základe spolupráce so spoločnosťou Deutsche Bahn (DB) zavádzajú v pobočke v Bratislave hl. st. predaj výhodných vlakových cestovných lístkov do celej Európy.

Neváhajte a využite jedinečnú príležitosť cestovať do Nemecka a ďalších atraktívnych miest v Európe pohodlne vlakom za výhodné ceny.

Europa-Spezial – vlakom do nemecka od 39,- €
Europa-Spezial je atraktívna ponuka, ktorú možno využiť pre cesty zo Slovenska alebo iných európskych krajín do Nemecka alebo opačne. Ceny závisia od dostupnosti miest v jednotlivých vlakoch a platia pre jednosmerné cestovné lístky. Cestovné lístky Europa-Spezial je potrebné zakúpiť najmenej 3 dni pred cestou. Lístky EUROPA-SPEZIAL platia len pre konkrétny deň a konkrétny vlak uvedený na cestovnom lístku. Tieto lístky je možné pred cestou vrátiť alebo vymeniť.

Za skvelých 39,- € sa s lístkom EUROPA-SPEZIAL dostane napr. z Bratislavy do Berlína, Frankfurtu alebo Mníchova.

RegioJet_Praha

Sparpreis – vlakom po Nemecku od 29,- €
Sparpreis je výhodná ponuka platná pre spojenie vybraných nemeckých miest. Ceny sú platné pre jednosmerný cestovný lístok vrátane lískov do rýchlovlakov ICE. Lístky platia len pre konkrétny deň a konkrétny vlak uvedený na cestovnom lístku. Lístok nie je možné vrátiť alebo výmeniť. Počet lístkov je obmedzený a platí len do vyčerpaniam kapacity daného spoja.

Europa-Spezial – autobusom do Nemecka od 19,- €
Výhodné cestovné lístky ponúkame aj pri ceste z Prahy do Nemecka autobusom. Len za 19,- € sa tak dostanete z Prahy do Mníchova alebo Norimbergu alebo opačne.

Výhodné cestovné lístky EUROPA-SPECIAL je možné zakúpiť v pobočke RegioJet a STUDENT AGENCY v Bratislave hl. st. (len v čase 9:00 – 18:00 h) alebo v pobočkách STUDENT AGENCY v OC CENTRAL alebo na Obchodnej ulici.

You may also like...