Vlakom na jesennú púť do Turzovky na Horu Živčáková 2013

Železničná spoločnosť Slovensko vypraví mimoriadny osobný vlak zo Žiliny do Turzovky v nedeľu 20. októbra 2013 pre účastníkov jesennej púte do Turzovky na Horu Živčáková.
Odchod vlaku zo Žiliny o 8.32 h, z Čadce o 9.30 h, príchod do Turzovky zastávky je  o 10.11 h. Odchod vlaku späť z Turzovky zastávky je o 14.56 h, príchod do Čadce o 15.28 h, príchod do Žiliny o 16.30 h. V Čadci nie je potrebné prestupovať. Nástup a výstup z vlaku bude len na makovskom nástupisku. Vlak bude v oboch smeroch zastavovať na všetkých zastávkach trasy.

V Turzovke budú môcť cestujúci z mimoriadneho vlaku prestúpiť na autobus SAD Žilina (zast. Turzovka, Tesco-KIK, odchod o 10.20 h), smer Korňa, ZŠ, odkiaľ bude zabezpečená kyvadlová autobusová doprava na Horu Živčáková. Pri ceste späť k mimoriadnemu vlaku do Turzovky vhodné autobusové spojene z Korne nie je.

813.036 Bageta

V mimoriadnom vlaku platia tarifné a prepravné podmienky v zmysle Prepravného poriadku ZSSK rovnako, ako pri pravidelnom vlaku. Cestovné lístky si cestujúci zakupujú v pokladniciach na staniciach. Ak pokladnica nie je obsadená, nákup lístka sa realizuje vo vlaku bez prirážky.

Cestovný poriadok mimoriadneho vlaku TU!

You may also like...