Vlakom so zľavou na tri turistické podujatia

Železničná spoločnosť Slovensko ponúka 25-percentnú zľavu na spiatočnú cestu vlakom pre turistov zo Slovenska, ktorí sa začiatkom júla zúčastnia na troch turistických podujatiach Klubu slovenských turistov (KST).

V rámci letného zrazu turistov KST sa uskutočnia:

  • Majstrovstvá Slovenska v pretekoch turistickej zdatnosti v Hliníku nad Hronom – 1. júla 2012,
  • 43. Stretnutie turistických oddielov mládeže v Hliníku nad Hronom – 2. až 8. júla 2012,
  • 59. Slovenský zraz turistov KST vo Vyhniach – 4. až 8. júla 2012.

Cestovné lístky na cestu späť platia len po opečiatkovaní platného spiatočného cestovného lístka pečiatkou organizátora podujatia.

Zľava platí len v rámci vnútroštátnej prepravy v 2. vozňovej triede vo všetkých vlakoch osobnej dopravy, okrem vlakov kategórie InterCity a na trati RegioJet (Komárno – Dunajská Streda – Bratislava Nové Mesto).

Miestenky, lôžkové a ležadlové lístky si účastníci platia v plnej výške.

Majstrovstvá Slovenska v pretekoch turistickej zdatnosti v Hliníku nad Hronom

Účastníci majstrovstiev si majú možnosť zakúpiť spiatočný cestovný lístok s 25 % zľavou (poznámka na vydanom cestovnom doklade: „Vlakom na preteky v tur. zdatnosti“) z akejkoľvek železničnej stanice na Slovensku s výberom  do jednej z nasledovných železničných staníc: Hliník nad Hronom alebo Žarnovica.

Cestovné lístky s uvedenou ponukou je možné zakúpiť v pokladniciach ZSSK v predpredaji od 12. júna 2012.
Začiatok platnosti spiatočného cestovného lístka (začiatok nástupu cesty) si môže cestujúci zvoliť sám v termíne od 30. júna 2012 do 1. júla 2012.

Cestu späť je potrebné ukončiť najneskôr 2. júla 2012 do 24. hodiny.

43. Stretnutie turistických oddielov mládeže v Hliníku nad Hronom

Účastníci stretnutia si majú možnosť zakúpiť spiatočný cestovný lístok s 25 % zľavou (poznámka na vydanom cestovnom doklade: „Vlakom na stretnutie tur. odd. mládeže“) z akejkoľvek železničnej stanice na Slovensku s výberom do jednej z nasledovných železničných staníc: Hliník nad Hronom alebo Žarnovica.

Cestovné lístky s uvedenou ponukou je možné zakúpiť v pokladniciach ZSSK v predpredaji od 12. júna 2012.
Začiatok platnosti spiatočného cestovného lístka (začiatok nástupu cesty) si môže cestujúci zvoliť sám v termíne od 1. do 8. júla 2012.

Cestu späť je potrebné ukončiť najneskôr 9. júla 2012 do 24. hodiny.

59. Slovenský zraz turistov KST vo Vyhniach

Účastníci zrazu si majú možnosť zakúpiť spiatočný cestovný lístok s 25 % zľavou (poznámka na vydanom cestovnom doklade: „Vlakom na slovenský zraz turistov“) z akejkoľvek železničnej stanice na Slovensku s výberom  do jednej z nasledovných železničných staníc: Bzenica alebo Žarnovica.

Cestovné lístky s uvedenou ponukou je možné zakúpiť v pokladniciach ZSSK v predpredaji od 12. júna 2012.
Začiatok platnosti spiatočného cestovného lístka ( začiatok nástupu cesty ) si môže cestujúci zvoliť sám v termíne od 3. do 8. júla 2012.

Cestu späť je potrebné ukončiť najneskôr 9. júla 2012 do 24. hodiny.

You may also like...