Výluka na trati Drienovská Nová Ves – Ličartovce

ZSSK informuje, že v úseku Kysak – Prešov v dňoch 19. a 20. septembra 2011 od 9.30 h do 18.00 h  (počnúc vlakom 8769 a končiac vlakom 8704) a 21. a 22. septembra 2011 od 9.30 h  do 17.00 h (počnúc vlakom 8769 a končiac vlakom 3300) nebudú jazdiť osobné vlaky. V úseku trate Kysak – Prešov bude jazdiť náhradná autobusová doprava v dvoch skupinách:

1. skupina autobusov označená PREŠOV – KYSAK a späť bude premávať v úseku trate Prešov – Kysak po diaľnici so zastávkami len v Ličartovciach a Obišovciach.

2. skupina označená PREŠOV – DRIENOVSKÁ NOVÁ VES, resp.  DRIENOVSKÁ NOVÁ VES  – PREŠOV  bude premávať v úseku Prešov – Drienovská Nová Ves obec a späť.

Z dôvodu nezjazdnosti priecestia pri obci Drienovská Nová Ves nebude náhradná autobusová doprava premávať na úseku Drienovská Nová Ves obec – Ličartovce. Cestujúci z Hanisky pri Prešove, Kendíc a Drienovskej Novej Vsi na smer Kysak môžu využiť bez príplatku náhradnú autobusovú dopravu smer Prešov s prestupom na autobusy Prešov – Kysak, ktoré budú premávať po diaľnici podľa mimoriadneho cestovného poriadku.

Pri ceste zo smeru Kysak budú cestujúci prepravení do ŽST Prešov, odkiaľ bude premávať náhradná autobusová doprava do nácestných staníc Haniska pri Prešove, Kendice, Drienovská Nová Ves a Drienovská Nová Ves obec podľa zverejneného mimoriadneho cestovného poriadku.

Cestovný poriadok náhradnej autobusovej dopravy TU!

You may also like...