Atraktívne cestovanie do Košíc 2013

Najväčší a najmenší železničný dopravca ponúknu ATRAKTÍVNE CESTOVANIE DO KOŠÍC 2013. Študenti, väčšie, či menšie skupiny turistov a rodiny s deťmi budú môcť od 1. mája 2013 cestovať vlakmi Železničnej spoločnosti Slovensko a Košickej detskej historickej železnice výhodnejšie.

Atraktívna ponuka balíčkov Vlak a Detská železnica a Vlak a Detská železnica mini zvýhodňuje cestujúcich, ktorí si od 1. 5. 2013 do 30. 9. 2013 zakúpia cestovný lístok na vlaky ZSSK z ktoréhokoľvek miesta Slovenska do Košíc.

Už dlhšie spolupracujeme s Čiernohronskou železnicou v Čiernom Balogu a v tomto roku sme sa rozhodli, že do našej packingovej ponuky zaradíme aj Košickú detskú historickú železnicu na podobnom princípe, čím ponúkneme ďalšiu možnosť spoznávať zaujímavosti na Slovensku a to za veľmi výhodných podmienok. Verím, že naša spoločná ponuka si získa obľubu a už teraz sa tešíme na stretnutie s cestujúcimi vo vlaku, alebo vláčiku,“ povedal Stanislav Kočí, riaditeľ Sekcie marketingu  zo Železničnej spoločnosti Slovensko.

V minulom roku sme prepravili viac ako 30-tisíc cestujúcich, prevažne z Košického a Prešovského kraja. Boli by sme radi, keby čaro Košíc a jedinečnej úzkorozchodnej trate s najstarším prevádzkovaným parným rušňom v strednej Európe odhalili aj cestujúci z ostatných kútov Slovenska,“ skonštatoval riaditeľ OZ Detská železnica, Ľubomír Lehotský.

U36 Katka

Foto: Peter Šoltys

Časovo limitovanú ponuku môže využiť:

A/ Minimálne 10-členná skupina cestujúcich do 20 rokov*,

s cieľom navštíviť metropolu a previesť sa vláčikom Košickej detskej historickej železnice. Cena ponuky pre jedného cestujúceho je 8 EUR.

*V cene je zahrnutá preprava jedného sprievodcu staršieho ako 18 rokov na každú uzavretú skupinu 10 mladých ľudí vo vlakoch ZSSK a Košickej detskej historickej železnice (napríklad pri počte 19 mladých ľudí môže cestovať 1 sprievodca bezplatne, pri počte 20 mladých ľudí môžu cestovať 2 sprievodcovia bezplatne).

B/ Rodina s deťmi alebo malá skupina cestujúcich s deťmi,

spĺňajúca podmienky ponuky tarify SKUPINA MINI (min. 2-členná skupina, maximálne 5-členná skupina, podmienkou je účasť jedného cestujúceho staršieho ako 18 rokov a aspoň jedného dieťaťa do 15 rokov). Cena pre dospelého je 15 EUR a pre dieťa do 15 rokov 10 EUR.

Balíček v oboch prípadoch zahŕňa:

  • trojdňový spiatočný cestovný lístok vlakom ZSSK z ktorejkoľvek železničnej stanice či zastávky do Košíc (vrátane Ťahanoviec a predmestia) a späť v 2. vozňovej triede s platnosťou do 24. hodiny 3. dňa platnosti. Ponuka neplatí vo vlakoch kategórie IC a vybraných komerčných vlakov!
  • spiatočný lístok na celú trať Košickej detskej historickej železnice

You may also like...